Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
09:00 |
55 min
PUMP Fitness Marlena Pluta Sala Fitness |
||||||
10:00 |
55 min
Zdrowy Kręgosłup Marlena Pluta Sala Fitness |
60 min
Joga Vinyasa Małgorzata M Sala Fitness |
|||||
11:00 |
55 min
Cross FunctionaI Adam Waligóra Cross Gym |
||||||
90 min
YOGA dla dzieci (7-10lat) Agnieszka Kociszewska Sala Fitness |
|||||||
11:15 |
55 min
Aerobic Step Marlena Pluta Sala Fitness |
||||||
12:15 |
55 min
Antystres - harmonia/ zajęcia z rollerem Marlena Pluta Sala Fitness |
||||||
13:30 |
45 min
Zumba Kids Wioletta Tryk Sala Fitness |
||||||
14:30 |
55 min
Zumba Bachata Wioletta Tryk Sala Fitness |
||||||
17:00 |
60 min
Team WOD Ewa J. Cross Gym |
||||||
17:05 |
45 min
Zajęcia Taneczne dla dzieci Daniel Czartoryski Sala Fitness |
45 min
Zajęcia Taneczne dla dzieci Daniel Czartoryski Sala Fitness |
|||||
17:15 |
55 min
Indoor Cycling Ewa Dymek Sala Fitness |
||||||
18:00 |
55 min
Zdrowy Kręgosłup Monika Gąsiorek Sala Fitness |
70 min
Indoor Cycling Ewa Dymek Sala Fitness |
60 min
Zajęcia z Siatkówki Grupa Zaawansowana Janusz P Badminton |
||||
18:05 |
55 min
Cross FunctionaI Marcin K. Cross Gym |
55 min
Cross FunctionaI Marcin K. Cross Gym |
55 min
Cross FunctionaI Marcin K. Cross Gym |
55 min
Cross FunctionaI Ewa J. Cross Gym |
55 min
Cross Gymnastic Adam Waligóra Cross Gym |
||
18:10 |
55 min
Forma na start (TBC dla początkujących) Agnieszka G Sala Fitness |
55 min
Zdrowy Kręgosłup Monika Gąsiorek Sala Fitness |
|||||
18:15 |
55 min
Sztangi Agnieszka G Sala Fitness |
||||||
19:00 |
60 min
Zajęcia Grupowe z Badmintona Michał Pietrasik Badminton |
55 min
Zumba Wioletta Tryk Sala Fitness |
|||||
19:05 |
55 min
Cross FunctionaI Marcin K. Cross Gym |
55 min
Cross FunctionaI Marcin K. Cross Gym |
55 min
Cross FunctionaI Marcin K. Cross Gym |
55 min
Cross Ladies Ewa J. Cross Gym |
55 min
Cross FunctionaI Ewa J. Cross Gym |
||
19:10 |
55 min
TBC Agnieszka G Sala Fitness |
55 min
Zumba Wioletta Tryk Sala Fitness |
|||||
19:15 |
55 min
Stretching Agnieszka G Sala Fitness |
55 min
Strong Nation® Joanna Turkot Sala Fitness |
|||||
20:00 |
60 min
Zajęcia Grupowe z Badmintona Michał Pietrasik Badminton |
50 min
Płaski Brzuch Marlena Pluta Sala Fitness |
|||||
20:10 |
55 min
Stretching Agnieszka G Sala Fitness |
||||||
21:00 |
55 min
Antystres - harmonia/ zajęcia z rollerem Marlena Pluta Sala Fitness |