Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 23 do 29-05-2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30        
55 min

Zdrowy Kręgosłup

Kasia P.

Sala Fitness 1

55 min

Smukła sylwetka

Sala Fitness 1

ZASTĘPSTWO

 
10:00            
60 min

Team WOD

Ewa J.

Cross Gym

50 min

YOGA VINYASA

Małgorzata M

Sala Fitness 1

10:30          
55 min

Stretching

Sala Fitness 1

ZASTĘPSTWO

 
11:30            
50 min

Yoga dla biegaczy

Małgorzata M

Sala Fitness 1

17:15
40 min

Zajęcia Taneczne dla dzieci

Daniel Czartoryski

Sala Fitness 1

           
17:30            
75 min

Regeneracja&Rozciąganie

Ewa P

Sala Fitness 1

18:00
55 min

Indoor Cycling

Krzysztof W

Sala Fitness 1

50 min

Brzuch & Pośladki

Magdalena Szafrańska

Sala Fitness 1

ZASTĘPSTWO

50 min

Interwał Tabata

Sławek J.

Sala Fitness 1

55 min

Piłki - Fit Ball

Ula Piątkowska

Sala Fitness 1

60 min

Cross Fit Kids

Sławek J.

Cross Gym

 
60 min

Zajęcia Grupowe z Siatkówki dla dzieci i młodzieży

Janusz P

Badminton 1

       
55 min

Indoor Cycling

Artur S

Sala Fitness 1

 
18:15
50 min

Cross FunctionaI

Marcin K.

Cross Gym

55 min

Cross FunctionaI

Marcin K.

Cross Gym

50 min

Weightlifting

Marcin K.

Cross Gym

       
19:00    
60 min

Zajęcia Grupowe z Badmintona

Michał Pietrasik

Badminton 1

55 min

Zdrowy Kręgosłup

Ula Piątkowska

Sala Fitness 1

     
19:05  
50 min

Zdrowy Kręgosłup

Magdalena Szafrańska

Sala Fitness 1

ZASTĘPSTWO

50 min

Interwał Tabata

Sławek J.

Sala Fitness 1

 
55 min

Interwał Tabata

Sławek J.

Sala Fitness 1

   
19:10
55 min

TBC

Agnieszka G

Sala Fitness 1

           
19:15
50 min

Cross FunctionaI

Marcin K.

Cross Gym

50 min

Cross FunctionaI

Marcin K.

Cross Gym

50 min

Cross FunctionaI

Marcin K.

Cross Gym

50 min

Cross Ladies

Ewa J.

Cross Gym

50 min

Cross FunctionaI

Ewa J.

Cross Gym

   
20:00  
60 min

Zajęcia Grupowe z Badmintona

Michał Pietrasik

Badminton 1

90 min

Grupowa Siatkówka(granie)

Bez Trenera

Badminton 1

55 min

Indoor Cycling

Ewa D.

Sala Fitness 1

75 min

Regeneracja&Rozciąganie

Ewa P

Sala Fitness 1

   
20:10    
50 min

TBC/Sztangi

Agnieszka G

Sala Fitness 1

       
20:15
55 min

Cross Beginners

Marcin K.

Cross Gym

 
50 min

Trening Funkcjonalny

Sławek J.

Cross Gym

50 min

Cross FunctionaI

Ewa J.

Cross Gym

50 min

Trening Funkcjonalny

Sławek J.

Cross Gym

   
55 min

Stretching

Agnieszka G

Sala Fitness 1

     
← →